.

.

Boş CISS EPSON ME OFİS 700FW 80 W

Boş CISS EPSON ME OFİS 700FW 80 W

₺ 20.00
₺ 23.34
-14 %

Ürün figürü
Varolan

Sürekli mürekkep sistemi( sis) mürekkep püskürtmeli yazıcılar için  çip : ortak sıfırlama çip  Kapasitesi : 80ml( içermez mürekkep)  Kolay kurulum. Gerçek sistemi hazır" tak".Tüm tipleri için uygundur mürekkep, boya, pigment ve yüceltme vb  Farklı bölgelerinde aynı model, kartuş modeli farklı olabilir.bakın kartuş modeliuyumlu : Benim ofis 700fw/80w Mürekkep kartuşu : T1091-t1094  Dikkatli : Sipariş etmeden önce, kontrol edin modeli mürekkep kartuşları ve modeli yazıcı. Sadece her ikisi de aynı açıklaması, sonra sürekli mürekkep sistemi düzgün çalışabilir. Kullanmadan önce bizim çip, eğer yazıcı yeni bir( asla açık veya kullanılan), gerekiyor başlatmak ile yazıcı orijinal mürekkep kartuşları. Paket içerir : 1 set ile sürekli mürekkep sistemi otomatik sıfırlama çip; 1 adet manuel. Not :
1, yapmak için dış şişe dengeli bir pozisyon ve mürekkep mürekkep deposu aynı seviyede
2, gerektiğinde açmak için havalandırma deliği : karton genellikle iki delik. Bir dolum deliği( büyük delik) avent( delikler). Mürekkep püskürtmeli yazıcı ile donatılmıştır ciss, ciss dış kutu üzerinde havalandırma mühürlü, önlemek için başarısızlığı renk baskı hiçbir.
Karton yüksek olmayacaktır daha yazıcı : yerleştirilmesi karton, ve paralel yazıcı, bir boxand yazıcı olmalıdır masa.
4, zaman karton mürekkep ulaşır uyarı alanı, lütfen dolum mürekkep. Aksi takdirde olacaktır dolum processis karmaşık.
5, boru hattı tutulması açık mürekkep akan durur, aksi takdirde etkileyecek baskı kalitesi   1. iletişim veya ödeme yapılmalıdır sonra 7 gün içinde ihale kapalı. Bu koşullar yerine getirilmediği, satıcı hakkı saklıdır geçersiz ihale. 2. eğer sipariş az 3 adet, gönderecektir bunu singapore yazılan veya çin sonrası uluslararası ekonomi hava posta Sürer 3~22 iş günü, farklı ülke, farklı teslimat süresi.Sipariş fazla 3 adet, seçecektir ems.Gerekiyorsa hızlı taşıyıcı, lütfen bize ulaşın ups/DHL/EMS indirim. öneririz ems. 3. eğer alıcı dönmek istiyorum altında olmayan- açık durumda, alıcı ödemek zorundadır nakliye maliyeti bizden alıcı ve iade nakliye maliyeti. Lütfen anlayın. çoğu ürünler pahalı, gerekiyorsa değil, etmeyiniz açmak.

Ürün verisi

Tipi:
Sürekli Mürekkep Besleme Sistemi
renk:
Diğer
uyumlu Marka:
Epson
toplu Ambalaj:
Evet
Uyumlu Yazıcı Türü:
Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Model Numarası:
CIS-EPS-700FW
is_customized:
Yes

Kategorideki diğer ürünler